The School of Art & Design – Part One – Drawings & Moodboard

Jak niektórzy wiecie od roku spełniam swoje marzenie.. ❤ W poprzednie wakacje uczęszczałam na kurs szycia (o czym możecie przeczytać tu i tu), a zaraz potem zapisałam się do rocznej szkoły projektowania. Nadszedł czas, żebym przedstawiła Wam w skrócie jak wyglądały moje dni w Lubelskiej Szkole Sztuki i Projektowania, na kierunku projektowanie ubioru. Nigdy nie myślałam, żeby być projektantką mody, robiłam różne rzeczy w życiu – od studiów filozofii, przez studia podyplomowe z zarządzania i marketingu, po pracę w firmie medycznej, kursy ze stylizacji ubioru, a teraz projektowanie. I przy projektowaniu już zostanę, odnalazłam swoją drogę w życiu, to chciałabym robić, bo sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję 🙂 Do Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania trafiłam przypadkiem. Dowiedziałam się o jej istnieniu z festiwalu mody – East Fashion. Decyzję podjęłam w ciągu kilku dni, zaryzykowałam, zapisałam się i nie żałuję. Uczyłam się m.in. rysunku, tworzenia biżuterii, torebek, nakryć głowy, zasad konstrukcji i szycia, tworzenia kreacji z materiałów wtórnych, czy historii mody. Właśnie niedawno odbyła się obrona dyplomu, co poszło mi celująco 😉 Ale zanim przedstawię Wam moją kolekcję dyplomową, zobaczcie jak wyglądały moje pierwsze miesiące w szkole.

Zajęcia z rysunku / Drawing lessons

Rysowane pastelą i palcem.. Uważam, że zrobiłam niesamowite postępy w porównaniu z zeszłym rokiem 😉 Co myślicie? / Pastel and hand drawing..  I think I’ve made tremendous progress compared to last year 😉 What do you think ?

 As some of you know, I am fulfilling my dream now.. ❤ I attended a sewing course last summer (which you can read about here and here), then just after that I signed up to a 1-year design school. It’s time I briefly present you how my days in Lublin School of Art and Design at major – clothing design, went by.  Actually, I never thought about it, to be a fashion designer, I did a lot of different things in my life – from the study of philosophy, through postgraduate studies in business and marketing, after working in a medical company, clothing styling courses, and now fashion designing. I definitely want to stay with designing, I found my way in life, it gives me a lot of joy and satisfaction 🙂 I found out about The Lublin School of Art and Design existence by accident, from the festival of fashion – East Fashion. I’ve made my decision in few days, I risked, signed up and don’t regret it. I was learning how to draw; jewelry, bags & headgears making, construction & sewing, creating outfit of recycled materials or fashion history. Just recently my diploma defense took place, which went very good 😉 But before I present to you my collection, in the meantime check out how my first months at school looked like :

Rysowane ołówkiem / Pencil drawing
Zabawy z wodą i tuszem czas zacząć.. 😀 / Time to start the fun with water and ink.. 😀

Rysowanie pastelą / Pastel drawing
Pierwsze projekty / First projects
Szukanie inspiracji / Inspiration search
Naturalne stylizacje z liści / Natural leaves and flowers stylizations

Tworzenie tablicy inspiracji – temat „Deep Ocean” / Creating a moodboard – „Deep Ocean” theme

Zapraszam na część drugą relacji ze szkoły, w której zobaczycie moje pierwsze projekty, biżuterię i dużo więcej! Już wkrótce! 🙂

I invite you to the second part of the art school report, where you will see my first projects, jewelry and much more! Soon! 🙂

 

xoxo

Karollyn’s World


3 myśli w temacie “The School of Art & Design – Part One – Drawings & Moodboard

Leave a comment

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s